Aktivizace, seberozvoj a relaxace jako prevence stresu a podpora zdraví celé rodiny

MojeZdraví.org – vše o zdraví | Informační magazín

Aktivizace, seberozvoj a relaxace skrze nevšední aktivity využívající kombinace umění a terapie vás čeká na programech organizovaných  pod hlavičkou projektu Na víkend bezdětná. Jedná se o program určený ženám na mateřské či rodičovské dovolené či ženám – matkám malých dětí. Snahou organizátorek je poskytnout ženám prostor pro sebe sama, rozvíjení vlastní tvořivosti a odreagování se od všedních starostí ve společnosti dalších žen-matek.

Náplní programu jsou aktivity vycházející z technik spojujících různé druhy umění a terapii, které jsou zaměřené na péči o sebe sama, seberozvoj, sebepoznání a odpočinek skrze nevšední činnost. Cílem organizátorek je primární psychologická prevence určená výhradně ženám. Avšak je-li šťastná žena-matka, je šťastná celá rodina.

Přijďte strávit den plný tvoření, umění a povzbuzení v kruhu žen. Program Na víkend bezdětná proběhne 12. 5. 2013 v Brně. Čekají na vás tři ucelené bloky – arteterapie, filmová terapie a taneční terapie. V rámci arteterapie se můžete těšit na tvoření z hlíny. Otevření nových obzorů, zajímavá témata, zklidnění a odpočinek od všedních starostí přijdou skrze filmovou terapii. Aktivizaci těla i ducha a radost z pohybu přinese taneční terapie. V případě hezkého počasí budeme trávit obědovou přestávku venku na zahrádce, kde společně poobědváme (na způsob pikniku).

Cena za celodenní program je 400,- Kč. Více informací a přihlášky najdete na stránkách projektu Na víkend bezdětná:

www.navikendbezdetna.blogspot.com

 

 

 

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *