Hurááá tábor 2014

MojeZdraví.org – vše o zdraví | Informační magazín

Účel sbírky: ozdravný pobyt

Cílová částka: 100 000 Kč

Získaná částka: 17 850 Kč

Datum zařazení: 11.03.2014

Milé děti, chceme vás poprosit o pomoc při organizování již třetího ročníku ozdravného pobytu pro těžce nemocné děti z Pediatrické kliniky FN Motol. Tento pobyt je určen pro děti ve věku od 2 let v doprovodu jednoho z rodičů, od 10 let pak bez doprovodu (doprovod jen v odůvodněných a individuálních případech). Jedná se o děti po transplantaci ledvin a jater, děti v chronickém dialyzačním programu, dále o astmatiky a děti s chronickým onemocněním, které jim znemožňuje účastnit se běžných dětských aktivit a jsou tak často izolovány od skupiny vrstevníků.

Cílem je zlepšení psychické a fyzické kondice dětí, podpora zapojení do vrstevnické skupiny, získání nových sociálních zkušeností a dovedností. Jako vhodná se často jeví také účast sourozence chronicky nemocného dítěte (ve věku do 15 let), s cílem podpořit sourozenecké vztahy, které mohou být narušovány častými hospitalizacemi nemocného dítěte. Sourozenci těchto dětí mají také velmi často pocity odstrčenosti a nedostatku pozornosti ze strany rodičů a dalších dospělých.

Pomozte nám, prosím, svým čtením nastřádat potřebné penízky. Děti mohou podpořit projekt tím,že se zapojí do projektu čtení pomáhá na www.ctenipomaha.cz a budou číst …

Děkujeme NF Kapka naděje

Nadační fond Kapka naděje

Udělejme společně jejich dny zářivějšími a veselejšími.

Garantem pomoci je Nadační fond Kapka naděje

Více informací zde:

http://www.ctenipomaha.cz/cs/Charity/Huraaa-tabor-2014

Přečtěte si také:


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *