Myslete na své zdraví

MojeZdraví.org – vše o zdraví | Informační magazín

Záleží Vám na Vašem zdraví? Máte zdravotní problémy – nadýmání, poruchy trávení, sníženou imunitu nebo se Vám nedaří zhubnout? Chcete mít zdravou pleť, vlasy, cítit skvěle a užívat si života? Potřebujete poradit? Navštivte internetový obchod http://www.novakosmetika.cz, který prodává mimo jiné i přírodní potravinové doplňky.

Protože jsou všechny nabízené produkty 100% přírodní, jsou šetrné ke zdraví Vašeho těla a ohleduplné k životnímu prostředí.

V dnešní uspěchané době je třeba na potravinové doplňky nezapomínat a dodávat tělu potřebné látky pro jeho bezchybné fungování. Cítíte – li se unavení, jste často ve stresu, máte deprese, trpíte astmatem či ekzémy, vyzkoušejte např. Vitarmonyl mateří kašičku. Obsahuje aminokyseliny, bílkoviny, vitamíny a enzymy. Nejenže zpomaluje projevy stárnutí a působí příznivě na pokožku, tak je i vhodným pomocníkem při léčbě nejrůznějších onemocnění – zklidňuje psychiku, pomáhá proti depresi, astmatu, při žaludečních vředech, ale i po prodělaném infarktu.

Vaši kondici může zlepšit také Topvet Eleutorokok. Je také nazýván sibiřský ženšen. Patří k nejsilnějším adaptogenům, tzn. že ovlivňuje adaptaci organismu na stres, což má jednak léčebný, ale zejména preventivní účinek. Užívá se při psychickém a fyzickém přetížení organismu. Tlumí projevy neurastenie, diabetu a některé formy rakoviny. Zlepšuje kondici a výkonnost. Vhodný i pro sportovce a v rekonvalescenci.

Přečtěte si také:


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *