SestraFest 2012

MojeZdraví.org – vše o zdraví | Informační magazín

SestraFest 2012 se uskuteční 19. září 2012 v prostředí Žlutých lázní!!! Takže si pište do svých diářků – bude to zas velké. Tím, že ve Žlutých lázních je o mnohem více možností, tak se bude vzdělávat, preventivně působit, tančit, zpívat a dokonce i sportovat.

SestraFest je festival ošetřovatelství, který se koná již 4. rokem. Na této akci se snažíme široké veřejnosti představit práci zdravotních sester a také možnosti prevence a péče o své zdraví. Celá akce se dělí na dvě části odbornou a kulturně-sportovní.  

Odborná část zahrnuje zhruba 25 odborných stánků, kde se představují různé zdravotnické obory a zdravotnická zařízení. V těchto stáncích široká veřejnost získává informace o možnostech prevence, první pomoci, je zde prováděná edukace a probíhají různá měření jako je např. glykémie, krevní tlak, oxid uhelnatý ve výdechu u kuřáků, aj. Dále do odborné části patří odborná konference pro nelékařské zdravotnické profese.

V kulturně-sportovní části se představí strollering, což je cvičení maminek s dětmi, proběhnou různé sportovní soutěže a sportovní klání nemocnic a spoustu dalších akcí zaměřených od dětí až po seniory.

Odpoledne vystoupí na podiu několik hudebních kapel různých žánrů a Modrém baru bude Odpolední dýchánek s významnou osobností.

Zdroj: http://www.sestrafest.cz

Přečtěte si také:


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *