Spolupracujeme

MojeZdraví.org – vše o zdraví | Informační magazín

MojeBříško.cz – Snažíte se s partnerem o miminko? Nebo už jste v radostném očekávání a pozorujete na sobě příznaky těhotenství? Víte jak se správně chovat v těhotenství, aby se Vaše nenarozené miminko mělo jako v bavlnce? Nejen na to Vám odpovíme na webových stránkách „MojeBříško“, kde najdete i těhotenský kalendář týden po týdnu, informace o mateřství, aj.

MojeGalanterka.cz – Internetový obchod s přízemi (háčkovací i pletací). Prodej hotových výtvorů a výroba čepiček na zakázku (klasické háčkované nebo netradiční čepky pro děti).

NašeBatole.cz – Máte doma kojence nebo batole a nevíte si s ním rady? Potřebuje rady ohledně kojení? Nebo bojujete s problémem, jak naučit své batole na nočník? Poradíme Vám, abyste si první tři roky Vašeho potomka užili společně s ním. Velmi důležité je také dodržovat pravidelný denní režim dítěte, lékařské kontroly s absolvováním potřebných očkování a podávání pestré stravy pro kojence. Na webových stránkách NašeBatole naleznete nejen rady, jak by měl denní režim vypadat, ale také typy jak správně kojit novorozence, aj.

Predskolaci.cz – spousta materiálů pro děti (zábava i vzdělávání). Básničky, hry, omalovánky, pracovní listy a inspirace na tvoření s dětmi. E-knihy ke stažení zdarma.

stastny-usmev.cz jsou webové stránky Nadačního fondu a občanského sdružení Šťastný úsměv, organizací které pomáhají dětem s rozštěpem obličeje obličeje projít léčbou s úsměvem. Rozštěp obličeje je vrozená vada, která se dobře vedenou léčbou a láskou okolí napraví natolik, že nebrání v prožití radostného života. Rozštěp obličeje není nemoc, ale špatně vedeným přístupem k dítěti se nemocí stane. Rozštěpové vady obličeje patří mezi jedny z nejrozšířenějších vrozených vývojových vad. Jsou známé již od starověku a ani přes veškeré výzkumy a prevenci jich neubývá. V České republice přijde každý rok na svět přes 100 000 dětí. Na každých 550 až 600 se narodí jedno s rozštěpem v obličeji.

strollering.cz – jsou úžasné stránky pro všechny maminky na mateřské dovolené, které chtějí trávit svůj čas s dětmi a zároveň pracovat sami na sobě. Myslíte si, že to nejde? (Stroll = procházet se, Stroller = kočárek) STROLLERING – TAK TROCHU JINÁ PROCHÁZKA neboť hlavním cílem je spojit právě pravidelné procházky v parcích s cíleným fitness programem.

  • je to tedy cvičení pro maminky s kočárky, cvičení přírodě, na čerstvém vzduchu, s dětmi v náručí, na cvičící podložce či s dětmi pobíhajícími okolo.
  • jsou to profesionálně vedené fitness lekce za přítomnosti vašich dětí.
  • je zkrátka MATEŘSKÁ V POHYBU.

FOTOGRAF Pavel Večerek – www.vecerek-fotodarky.cz – Je to malá rodinná firma, která se specializuje nejen na fotografování, ale svou práci zpestřili o výrobu originálních fotodárků. Kvalita, originalita a individuální přístup, to jsou domény této rodinné firmy. V jejich nabídce najdete umělecké fotografie Glamour, portrétové fotografie, reportážní a prostě vše, co se točí kolem fotografování. Web zaměřený na fotografování naleznete na www.pavel-vecerek.cz

ZdravaVyziva.info – Magazín o vaření a zdravé výživě. Mnoho nápadů na přípravu jídel, recepty přehledně rozdělených do kategorií. Tipy na knihy o dietách a vaření. Výživová doporučení při různých onemocněních.